תחום תת תחום הבעיה הספציפית עליה הפרויקט עונה
התנדבויות פערי מידע לצרכי התנדבות מערכת שמרכזת צרכים מרחבי הרשת, למקום אחד.
התנדבויות פערי אמינות בנוגע לביצוע התנדבויות הסרת חסמים להתנדבויות לא מאומתות – אימות מתנדבים ויצירת תמריץ כלכלי לכך שמתנדבים לא יעשקו קשישים בעת התנדבות חד פעמית.
התנדבויות תמריצי התנדבות גיבוש מתנדבים – מחשבה על מערכת תמריצים כלכליים שתעצים מתנדבים:
התנדבויות תמריצי התנדבות אתר קורסים לקהילת המתנדבים (ניתן להשתמש גם במנגנון המטבעות הוירטואליים). אתר בו סלבריטאים נותנים תוכן ועושים מפגשים עם חברי הקהילה המתנדבת, כתלות באנשים שביצעו התנדבויות מסוימות.
התנדבויות תמריצי התנדבות העלאת פרויקטים שמתנדבים ביצעו במסגרת ההתנדבות שלהם לאתר שבו גם יש פרופיל מקצועי של האנשים וניתן לקבל מהם שירותים בתור עצמאיים.
התנדבויות פערי מידע לצרכי התנדבות
פערי אמינות בנוגע לביצוע התנדבויות
מערכת גישה לפרטי שורדי שואה, בצורה שתמנע ניצול של הפרטים, מערכת שכזו תאפשר ליותר ארגונים ואנשים פרטיים לעשות פעילויות למען הגיבורים:
לדוג' מערכת מעין בלוקצ'יינית, ששומרת את האנשים שניגשו לרשומה, ומבקשת מהם גם התחייבות כלכלית שתמנע מהם לבצע עושק של האדם, ככל שהם מעוניינים לקבל את המידע. מי כל מי שקיבל את הפרטים, יכול לראות אותם רק במסגרת האפליקציה, ללא יכולת לצלם מסך. הפרטי
התנדבויות פערי אמינות בנוגע לביצוע התנדבויות מערכת שמבצעת באופן מבוזר על ידי מתנדבים, טלפונים לשורדי השואה במטרה לברר עם מי הם בקשר, ומנסה למפות את האנשים, על מנת למנוע ניצול לרעה.
התנדבויות/ קידום המסר העצמת ההתנדבויות על ידי דברורן ברשתות החברתיות העברת התכנים מתוך האפליקציה (תמונות מההתנדבות) באופן אוטומטי לרשתות החברתיות.
התנדבויות פערי מידע לצרכי התנדבות מערכת מצוקה לשורדי שואה (יש מערכת קיימת ברמת גמר חלקית, ניתן לשדרג, ולממשק לתוך האפליקציה).
התנדבויות משאבי התנדבות אתר מימון המונים ממורכז לגיבורים, ככה שכל חבר קהילה יוכל להרים פרויקט לגיוס לטובת פרויקטים בקהילה
חינוך/ קידום המסר הנגשת עדויות באמצעות תמלול תמלול עדויות: מערכת שבמסגרתה אנשים יוכלו להכניס את הסרטון של ההורים/ משפחה, ותשלום שמכסה את עלויות מנגנון ה-speech to text של גוגל.
חינוך/ קידום המסר/ התנדבות הפצת מסר גבורת החיים, מחשבות על איך לגרום לסיפורי הגבורה להיות נפוצים יותר ברשתות החברתיות.
חינוך/ קידום המסר/ התנדבות שיתוף התנדבויות ויצירת קהילה שמקדמת את ערכי גבורת החיים דירוג מעשי גבורה – במסגרת הפרויקט, יועלו אירועי התגברות יומיומית של אנשים לתוך האפליקציה, משתמשים אחרים יוכלו לדרג את האירועים לפי מאפייני הגבורה (אופטימיות אקטיביות אחדות), וכך לאט לאט יותר אנשים יעלו אירועים של התגברות וככה יירתמו לנרטיב גבורת החיים ויטמיעו את זיכרון השואה בתוך העשייה החברתית.
התנדבויות חיבור מתנדבים צ'אט באפליקציה בין המתנדבים – יצירת קבוצות שיחה פנימיות בתוך האפליקציה
קידום המסר/ חינוך חיבור מתנדבים להתנדבויות מקצעויות קטנות שמשולבות זו עם זו פלטפורמה ליצירת תוכן גבורה, חיבור בין פרילנסרים שמעוניינים להתנדב ביצירת אלמנטים גרפיים, גרפיקות, כתיבת סיפורים, הגדת שואה